با سلام

اگر بر روی لینک دانلود کتاب این وبلاگ کلیک کنید به وبسایتی رهنمون می شوید که در میان وبسایت هایی از این دست بسیار مفید و قابل اتکا است. اما نکته ای که گردانندگان اینگونه سایت ها بدان بی اعتنا هستند جدای بحث حق تکثیر محتوای ضد دین و ضد فرهنگ این کتابهاست. 

بقیه در ادامه مطلب هم اکنون کتاب های پائولو کولیو اعم از خاطرات یک مغ ، کمیاگر ، شیطان و دوشیزه پریم و ... بر زوی خروجی این سایت جهت دانلود گذاشته شده اند .

نگارنده اگر نه تمامی کتاب های این نویسنده ولی اکثر کتاب های وی را مطالعه و تا حد امکان مورد کنکاش قرار داده ام. و یک نقطه مشترک در تمام این متن ها یک چیز بوده و هست :

این که اینکه راه و مسیر زندگی هر کس رازی است نهفته و در عالم خواب و با عنایان وحیانی و الهمات روحی به فرد معرفی می شود و شما باید پیگیر این راز باشید تا به سر منزل مقصود برسد.

تا اینجا شما شاید نگارند هرا متهم به توهم توطئه کنید اما با رمز گشایی از راز معرفی شده در این کتاب ها متوجه جریان ضد دین و ضد فرهنگ این نوشته ها خواهید شد.

اما راز

در کتاب کیمیاگر راز علاوه بر بحث های کیمیا و اکثیر جوانی و ... کشف فرهنگ عرب بادیه نشین عقب مانده و جنگ طلب و نحوه غلبه بر آن القا می شود

در کتاب خاطرات یک مغ که به عبارتی سفر روحانی یک معتقد مسیحی به جهت نیل به هدف عالی می باشد شما با پائولو کولئلیو یی آشنا می شوید که به تمام قواعد مسیحیت آشناست اما به جهت نافرمانی از راه و طریقت حقیقت ملزم به سفر در راه و جاده سانتیاگو شده است تا به بلوغ دینی کامل برسد

اما تداعیات و مشاهدات و تمرینات وی در طول این مسیر و حتی بعضی از تمرینات دینی و مذهبی وی پس زمینه و شعائری اط مناسک شیطانی در نهاد خود دارد

امید آنکه گمراهان جهان به طریق اسلام ایمان آورند و خود را غرقه در دریای جود و کرم یزدان پاک گرداند

آمین

 نگاشته شده توسط حسین احمدیان در پنج شنبه 9 تیر 1390  ساعت 04:26 ب.ظ
نظرات 0 | لینک مطلب


پرتال جامع فرهنگی اطلاع رسانی راسخونPOWERED BY RASEKHOON.NET